NKA 449133/00031

A Grassalkovich Antal Általános Iskola felsős kórusával - a Dél-Pesti Tankerületi Központon keresztül – pályázatot nyújtottunk be a Nemzeti Kulturális Alaphoz. Az Emberi Erőforrások Minisztere által kiírt pályázat célja az iskolai keretek közt alapítandó vagy már működő kórusok részére a 2017/2018-as tanévben megvalósuló szakmai-művészeti programok támogatása.

A benyújtott kóruspályázatunk sikeres elbírálásban részesült.

Az elnyert támogatás összege 275.000 Ft, melyet az énekkar - az Egerben hagyományosan megrendezett Éneklő Ifjúság Kórusok és Zenekarok Regionális Fesztiváljára való - utaztatásának költségére és az iskolai kottatár bővítésére – kottavásárlásra - fordítottunk.

Az iskola felsős kórusának szakmai programja a 2017/2018-as tanévben a Nemzeti Kulturális Alap támogatásával valósult meg.

Fővárosi Éneklő Ifjúság Minősítő hangverseny - 2018. április 12.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium